EcoTrip Festival – Kledingruil De Moderebellie
Wist je dat een broek en T-shirt samen al 20.000 liter water kosten om te produceren? Of dat de textielproductie zorgt voor zo’n 10% van de wereldwijde CO2-uitstoot?
Superzonde! Kom daarom op zaterdag 19 februari een nieuwe outfit – maar dan zónder uitstoot – scoren bij kledingruil De Moderebellie in het Badhuis, georganiseerd door klimaatdemonstratiebeweging Extinction Rebellion.
Hoe werkt het?
1. Lever max. 5 items (vrouwen- of kinderkleding) in bij de ingang in ruil voor tokens (1 item = 1 token)
2. Scoor een duurzaam pareltje
3. ‘Reken’ af met jouw tokens bij de kassa
De toegang is gratis en inloop is vanaf 14:00u. We volgen de regels van het Badhuis, dus bij de ingang checken we je QR-code. Alleen vrouwen- en kinderkleding kan worden ingebracht. Vieze, kapotte of verwassen items worden niet geaccepteerd.
Kijk voor het complete festivalprogramma op www.ecotripfestival.nl!
Locatie
Badhuis Leidsebuurt
Leidseplein 49
Haarlem