The English version of this event takes place on February 23.
Vind je het soms nog best lastig om met mensen een goed gesprek te hebben over het klimaat? Houd het je ook bezig hoe je vrienden of (on)bekenden oprecht interesseert in klimaatverandering en niet pikeert!? In deze workshop delen we onze inzichten hierover vanuit de klimaatpsychologie. Wees welkom bij de interactieve workshop van KlimaatGesprekken!
In deze workshop leer je meer over effectieve klimaat- communicatie; de valkuilen bij gesprekken over klimaatverandering en wat je kunt doen om ook zelf met een prettiger gevoel zo’n gesprek te voeren en af te sluiten.
In deze workshop:
- Krijg je inzichten uit de klimaatpsychologie
- Delen we ervaringen over meer en minder effectieve gespreksmethoden
- Ga je oefenen met gesprekken over klimaatverandering
Wie zijn wij?
Wij zijn coaches van Stichting KlimaatGesprekken. Dit is een organisatie die workshops geeft over het maken van klimaatvriendelijke(re) keuzes en het voeren van goede en effectieve klimaatgesprekken.
We geven twee workshop; In de eerste behandelen we de basis van een goed
klimaatgesprek. In de tweede gaan we kijken hoe het oefenen in de praktijk is gegaan, verdiepen we de psychologie en is er nog meer ruimte om je skills te verbeteren.
Wanneer:
Nederlands: 22 Feb 19:00 – 21:00 en verdieping op 8 Maart 19:00 – 21:00
Engels: 23 Feb 19:00 – 21:00 en verdieping op 9 Maart 19:00 – 21:00
Meld je voor 20 Februari aan via dit google formulier.
Op 21 Februari ontvang je de laatste informatie en het Zoom-linkje.
Online
Online