Backoffice Training

Other Training or Lecture

26 June 2025

18:00 to 22:00

Nijmegen, Nederland

Dutch spoken

Price: Free

Registration is required
Less suitable for new rebels. View all events for new rebels

Leer over de Back-Office van Arrestanten Support!

👩‍💻 Wat doet de backoffice?🧑‍💻


Bij iedere high-risk actie is er een backoffice (BO). Deze rol achter de schermen is onderdeel van arrestanten-support. Je kent ze vast van het RST-formulier wat je vóór de actie invult, maar ook tijdens de actie werkt de BO hard om zo goed mogelijk te zorgen voor alle potentiële én daadwerkelijke arrestanten.

🫵 Wil je meer leren over de BO? Kom dan naar de training! 💪

🔥 Wat gaan we leren 🔥💜
Het doel is dat je met zelfvertrouwen een RSTS -(BO) systeem kunt opzetten voor kleine en grotere acties, en dat je veilig weet om te gaan met gegevens van rebellen.

💁 Voor wie? 💁
Iedereen die meer wil leren over de BO én een actietraining heeft gevolgd kan meedoen. Actie-ervaring is fijn, maar geen must. Wel is het belangrijk dat je een actietraining hebt gevolgd. De BO is ook een geweldige rol als je niet fysiek actie kunt voeren.

Schrijf je in voor deze training door dit formulier hieronder in te vullen. Je bent direct aangemeld en ontvangt geen bevestigingsmail. 2-3 dagen vooraf aan de training ontvang je een mail met de adresgegevens.

Afmelden/verhinderd? Stuur een mail naar: xrnijmegen@protonmail.com
Registration is required

Location

Nijmegen, Nederland