Elke twee weken komt XR Eindhoven bij elkaar voor de algemene vergadering waarin we van alles bespreken wat er speelt in onze groep. Wil je (een keertje) meekijken of meedoen? Je bent van harte welkom! We beginnen om 20:00 en verwachten tot 22:00 bezig te zijn, met een korte pauze tussendoor.
We ontmoeten elkaar in de rebelbase in Eindhoven, maar vanwege corona zou het kunnen dat we 2 februari nogmaals online vergaderen. Het besluit om online of in de rebelbase te vergaderen maken we bekend in de XR Eindhoven praatgroep. In de agenda nemen we de link naar de zoom meeting op.
XR Eindhoven Rebelbase-Maakbasis
Hurksestraat 20-50
5652 AK Eindhoven
Is de poort gesloten, bel dan even naar 06 4659 3893.
Meer weten of de agenda via mail ontvangen? Stuur een paar dagen van te voren een mailtje naar xreindhoven@protonmail.com
Rebelbase Eindhoven
Hurksestraat 20-50
Eindhoven, Nederland, 5652 AK